ایمیل
رمزعبور
آمارواحتمالات مهندسی , آمار و احتمالات ۱و۲ , ریاضی عمومي۱و۲ , تحقیق در عملیات ۱و۲ و پیشرفته , برنامه ریزی توليد , کنترل موجودي , تئوری احتمالات , کنترل کیفیت آماری , تئوری های مديريت , رگرسيون , روش های نمونه گيري۱و۲ , کلیه دروس رشته امار , کلیه دروس مهندسی صنايع , مقاله نویسی و پایان نامه نويسي
  • تلفــن تمــاس :
  • 09123944126
  • پست الکترونيکی :
  • mohamad_taghipour@yahoo


  • تعداد آنلاین : 2
  • بازدید امروز : 147
  • بازدید دیروز : 416
  • بازدید کل : 3919


     
     
     
     
     
     
     
     


مشاهده نظرات کاربران


فرشاد قادری : تقدیم به استاد عزیزمان که داره این پست رو میخونه الهی غصه تو قلبت بمیره/ تنت سالم دلت هرگز نمیره/الهی درد و غم از تو جداشه/ الهی صاحب قلبت خدا شه/


ابوالفضل جمشیدی : گوزل اینسانلار گوزل گونلرده یادا دوشرلر بو گوزل گونده دونیانین بوتون گوزللیک لری سیزین حایاتینیزدا اولسون نوروز بایرامی موبارک اولسون


نوید توکلی : استاد بسیار عزیز، جناب آقای دکتر تقی پور: هر آرزویی که قلبتان دارد، با تمام قلبم برایتان آرزو میکنم که، آرزویتان برآورده شود.


جبار رحمتی : (تو همانی که می اندیشی) سلام استاد عزیز. چاپ کتاب های جدیدتان را تبریک می گویم. آفرین بر این همه اراده و پشتکارتان.افتخار بزرگی است داشتن استادی با این خصوصیات عالی.


فاطمه حسینی : سلام بر پژوهشگر فرابرجسته کشوری. این جمله زیبا را تقدیم تان می کنم. یکی از ویژگی های اصلی شما این است که دقایقی هر چند کوتاه اشاره به زحمات پدر و مادر گرامی تان می کنید: حضرت موسی از خدا درخواست کرد تا همنشین خود را در بهشت مشاهد کند. قصابی ساده ای را نشانش دادند که تنها ویژگی اش خدمت به مادر پیرش بود.


بابک یوسفی : انسانهای خوب،خوشه های مرواریدند که داشتن آنها ثروت و دیدن آنها لذت است.یک دل خوش، یک لب خندان، دعایم برای هر روزتان/بابک یوسفی/


لیلا کاظمی : وقتی خبر موفقیت تان به عنوان پژوهشگر فرابرجسته را شنیدم یاد جمله ای که در کلاس فرموده بودید افتادم: کسی که دارای عزمی راسخ است، جهان را مطابق میل خویش عوض می کند.لیلا کاظمی- دانشگاه پیام نور


لیلا کاظمی : استاد گرامی موفقیت تان را به عنوان پژوهشگر فرابرجسته تبریک می گویم و از زحمات تان تشکر می نمایم. به نظر من، رسیدن به هر موفقیت برای شما، خیلی راحته، چون اراده و پشتکار بسیار خوبی دارید.


اکبر آذری : استاد بسیار عزیزعید قربان مبارک.


قاسم هوشمندی : استاد عزیزم روزتان مبارک. خیلی دوستتان دارم. (قاسم هوشمندی)


شهین فرهادی : سالی که بهارش قدم فاطمه باشد- صدها برکت از کرم فاطمه باشد- امید که یک مژده زصدها خبر خوش- پیغام فرج در حرم فاطمه باشد سلام استاد گرامی. انشاالله سال جدید سالی پر از اتفاقات و موفقیت های خوبی برایتان باشد.


مریم کرمی : استاد گرامی سال نو را خدمت شما و خانواده محترم تان تبریک می گویم.آرزو دارم موفقیت هایتان در سال جدید نیز ادامه داشته باشید.(کرمی- مدیریت)


صابر رحیمی : استاد بسیار گرامی موفقیت تان را تبریک عرض می گویم.


هاشم زاده : درست گفتند که:به یاد داشته باش میزان انسانیت یک فرد، از نحوه برخورد او با دیگرانی که برای وی هیچ کاری نکرده اند، مشخص می شود.... تقدیم به استاد بسیار عزیزمان که راهنمای ما دانشجوها هستند.( هاشم زاده- دانشگاه آزاد)


عباس هاشم زاده : درست گفتند که:به یاد داشته باش میزان انسانیت یک فرد، از نحوه برخورد او با دیگرانی که برای وی هچ کاری نکرده اند، مشخص می شود.... تقدیم به استاد بسیار عزیزمان که راهنمای ما دانشجوها هستند.( هاشم زاده- دانشگاه آزاد)


مجیدآبروشن : استاد ارجمند آرزوی موفقیت بیشتر برای شما دارم


اکبری : استاد گرامی موفقیت هایتان را تبریک می گویم. قبلا نیز در سایت پیام گذاشتم. لطفا کتاب های چاپ شده دانشگاه ازاد و عکس های دانشگاه را نیز در سایت قرار دهید.


ساناز نجفی : تقدیم به استاد گرانقدر، جهت سپاس از زحمات شان ( ساناز نجفی دانشگاه آزاد) حکیمی از شخصی پرسید: روزگارت چگونه است؟ اندوهگین گفت:چه بگویم،امروز از زور گرسنگی مجبور شدم کوزه سفالی را که یادگار سیصد ساله ی اجدادم بود بفروشم و نانی تهیه کنم. حکیم گفت: خداوند روزی ات را سیصد سال پیش کنار گذاشته و اینگونه ناسپاسی می کنی؟


حسن محمدی نژاد : در مسابقه بین شیر و آهو، بسیاری از آهوها برنده می شوند. چون شیر برای غذا می رود و آهو برای زندگی. پس هدف مهم تر از نیاز است. تقدیم به هدف مندترین استاد زندگی ام


افشین قاسم زاده : جمله درستی در بالا نوشتید( اندیشه های دیروز شما امروزتان را ساخته است)زمانی که در کلاس تدریس می کردید همیشه اشاره به موفقیت می کردید و الان موفقیت تان چشمگیرو قابل تحسین هست... قاسم زاده دانشگاه آزاد


فريباترابي : انسانهاى موفق كارهاى متفاوتى انجام نميدن بلكه كارهارو به گونه اى متفاوت انجام ميدن......جناب دكتر محمد تقى پور تقديم به شما كه حكم يك انسان موفق رو براى بنده داريد.


محمد تقی پور : با سلام و عرض ادب. از تمام دوستان عزیز و سروران گرامی که با پیام هایشان به بنده اظهار لطف نمودند، نهایت تشکر و احترام را دارم.


اکبر آذری : سلام استاد شاید برای دنیا تو یک نفر باشی اما برای یک نفر تو دنیایی روز معلم مبارک


هاشم زاده : استاد بسیار عزیز از موفقیت های جنابعالی خیلی خوشحال شدم


رضا تبریزی : ياشاسين آذربایجان. ياشاسين دکتر تقي پور....


اقدس اکبری : استاد گرامی جناب آقای دکتر تقي پور،تبریک بنده را پذیرا باشید. لطفا کتاب های دانشگاه آزاد را نیز در سایت قرار دهید


نگار موسوی : سلام استاد گرانقدر، شما باعث افتخار مایید....


قاسم سلیمانیان ثمرین : به وسعت قلب کوچکم به یادتم شایدکم باشداما قلب هرکس تمام زندگی اوست


قاسم سلیمانیان ثمرین : به وسعت قلب کوچکم به یادتم شایدکم باشداماقلب هرکس تمام زندگی اوست


سید جعفر یعقوبی : سلام حضوراستاد گرامی همواره سرافراز باشید


قاسم سلیمانیان ثمرین : سلام استادبزرگوار موفقیت شما راتبریک عرض می‌نمایم انشاالله که همیشه موفق وپیروزباشید


شریف زاده : سلام استاد گرانقدر... آرزوی توفیق روزافزون برایتان دارم.


مریم محبوبی : خیلی عالیه استاد